10 najlepszych internetowych Galerie Sztuki, czyli idź na wystawę i kup sobie sztukę! cz. 2

17:19 ILOBAHIE Comments

Niedanej jak tydzień temu zaprezentowałam w ramach Międzynarodowego Dnia Sztuki 10 najlepszych internetowych Galerii Sztuki, które musisz znać! Dziś przyszedł czas na kolejne wspaniałe miejsca w sieci, które przybliżą Was i pomogą zagłębić się, zrozumieć i pokochać sztukę.
Ostatnie propozycje były wyjątkowe i niezwykle kuszące. Wiem o tym doskonale! Ilekroć odwiedzam niektóre z zaprezentowanych internetowych galerii sztuki z podziwu wyjść nie mogę, a chęć wzbogacenia się o kolejną perełkę rośnie z minuty na minutę. Wiem też, że o niektórych artystach i galeriach w ogóle nie mieliście pojęcia.

Aby nie przedłużać lest's go!

01 |  Aart in House

Aukcje młodej sztuki. Galeria specjalizuje się w doborze dzieł sztuki na indywidualne zamówienia. Koniecznie poznaj twórczość: Wojciecha Brewki, Kamili Jareckiej czy Pauliny Korbaczyńskiej.

02 |  PRAGALERIA

W galer odbywają się regularne aukcje sztuki. Co dwa miesiące prezentowane są tu wystawy przed aukcyjne z cyklu Młoda Sztuka i Sztuka Aktualna, a także wystawy tematyczne m.in.: grafika cyfrowa, komiks streetart, ilustracja i fotografia. To pierwsza i jedyna galeria w Polsce prezentująca prace z kategorii game-development. Pragaleria na targach.

03 |  NOVA ART | Kraków

Art Agenda Nova prezentuje i bada najciekawsze zjawiska młodej sztuki współczesnej. Galeria współpracuje głównie z artystami młodego pokolenia o ustalonej już pozycji. Koncentruje się na sztuce konceptualnej, silnie związanej z człowiekiem i przedmiotem, często prezentuje malarstwo nawiązujące do realizmu. Mikołaj Rejs.

04 |  Dnagallery | Wrocław

Kolejna galeria, która skupia młodych artystów. Znajdziecie w niej przeróżne dzieła. Galeria zapewnia pełne doradztwo w wyorze dzieła bądź danego artysty. Polecam prace Marcina Painta, Agnieszki Strzeputowskiej i Katarzyny Rutkowskiej.

05 |  Dnagallery | Warszawa

Galeria promuje młodą sztukę artystów znanych i tych dobrze zapowiadających się. W seojej oferice ma malarstwo, rzeźbę prace graficzne oraz ceramikę i szkło. Rzeźby Marcina Rząsy są obłędne, a prace Agnieszki Sandomierz to nowoczesne podejście do Świata.


http://beta16.pl/
http://galeria-esta.pl/ - gliwice
http://galeriam.com/ - wrocław
http://galerianka.com.pl/
http://neygalleryprints.pl/news/
http://pionova.net/
http://www.socato.pl/ - wrocław
http://whyart.pl/artysci/najgorsze-koszmary-dziecinstwa-w-obrazach-kazuhiro-hori/

http://www.gallerystore.pl/

You Might Also Like

Czytałeś już?