spotkanie bloggerów,

WAWA DESIGN FESTIWAL

17:36 ILOBAHIE Comments

Tegoroczna edycja WAWA DESIGN FESTIWAL zdecydowanie różniła się od ubiegłorocznej. Miniony weekend należał do blogerów.
Podobnie jak rok temu na Wawa Design Festiwal i teraz miałam możliwość uczestniczenia w spotkaniu blogerów, które było częścią wydarzenia. W skład 'strefy blogera', bo po takim haśle można było nas rozpoznać, wchodziło około dziesięć blogerek, które z pewnością znacie i których blogi czytacie.
Oto skład:
Agnieszka Placha z Plachaart, ja/ILOBAHIE, Renata Ślusarska-Szczepanik Dom artystyczny, Marta Rusek-Cabaj Marta nefertari, Marta Wojtysiak My little home my passion, Ola Munzar Fuel design, Magda Motrenko Wnetrza Zewnetrza, Monika Michalska Little home inspiration,Kasia Sojka Piaty pokoj, Marysia Filar Mieszkac pieknie i Kasia z ConchitaHome.

fot. | Conchita

.szkoda

Bardzo żałowałam, że w tegorocznej edycji zabrakło targów. Lubię poznawać nowych twórców i ich ciekawe projekty. Zawsze na takich imprezach poluję na nowości - tym razem nie miałam szansy i bardzo tego żałuję. Poniżej kilka zdjęć z wystaw.

.strefa blogera

Aranżowałyśmy, dyskutowałyśmy i kreatywnie spędzałyśmy czas! Najciekawszą częścią dla mnie są zawsze warsztaty, w których pilnie biorę udział. ...i tak, kiedy dziewczyny skupiały się na aranżowaniu pokoju dla nastoletniego chłopca ILOBAHIE pod czujnym okiem Renaty Ślusarskiej-Szczepanik z bloga Dom artystyczny postanowiła trochę poszyć :-) Nie obeszło się bez uszczerbku na zdrowiu w postaci skaleczenia, ale mimo to praca przy moim projekcie była zabawna i przyjemna :-) Oto efekt:

.pokój nastolatka

.dyskusja

Dyskutowałyśmy też na temat mebli stylizowanych bazujących na klasycznych ikonach designu i rozmowa ta doprowadziła nas do punktu wyjścia ;-) Nie jest to łatwy temay, jednak jestem ciekawa co wy macie w tym temacie do powiedzenia? Tak więc... 
Jak sądzicie... Macie do wyboru jego z dwóch krzeseł, które na pierwszy rzut oka są identyczne i jedyne czym się różnią to cena, i tak krzesło A. jest w cenie 1500 pln, a krzesło B. w cenie 399 pln... Które kupicie? Napiszcie w komentarzu dlaczego taka podjęliście decyzję i dlaczego? Ne oczekuję referatu - wystarczą 2 - 3 zdania :)


Partnerami wydarzenia byli: Leitz, AccorHotels, KOŁO oraz Śnieżka.

Uściski!
ILOBAHIE

You Might Also Like

Czytałeś już?