kreatywność,

Kto wygrał wyzwanie?

09:15 ILOBAHIE Comments


To było nie dalej jak wczoraj... tak dokładnie pamiętam wyzwanie 20 days of doodling, które wspólnie z Zenją rozpoczynałyśmy w sierpniu. Dziś mamy już 7. września, czyli ponad tydzień od jego zakończenia...

.WYZWANIE
Miesiąc kreatywności z 20 days of doodling to wspaniałe wyzwanie, które przyniosło nie tylko nam sporo zabawy, ale i wszystkim tym, którzy wzięli w nim udział. Codzienna możliwość stworzenia rysunków, które nie wymagały większego zaangażowania towarzyszyła niektórym rano, kiedy rozpoczynali dzień, a niektórym kiedy go kończyki. Wszystkie prace na bieżąco mogłyśmy śledzić, a czasami nawet podglądać pod hashtagiem #izdoodling, który działam na Instargramie oraz na Facebooku.

.OCEŃ WSPÓLNĄ ZABAWĘ

Dostałyśmy sporo informacji zwrotnych o tym, że to świetne wyzwanie, że żałujecie, że się skończyło. Pojawiły się też zapytania o kolejną edycję w kolejnych miesiącach. Niesamowicie  nas to cieszy, dlatego chcemy zaprosić Was do anonimowej ankiety, która pozwoli nam zebrać Wasze opinie w jedno miejsce i zastanowić się na kolejnym wyzwaniem. Aby wziąć udział w ankiecie kliknijcie na ten link ankieta  klik!

.NAGRODA

Tak jak ogłaszałyśmy na samym początku wyzwania, przyszykowałyśmy drobny upominek dla osoby, której praca nam się (wspólnie) spodoba lub taka, która bez wątpienia będzie się wyróżniać spośród innych nadesłanych prac. Podczas obrad okazało się, że nagroda nie będzie tylko jedna, ale aż trzy!

.OBRADY

Nadesłaliście do nas sporo prac, bo ponad 20! Wiemy, że to nie wszystkie osoby, które wzięły udział w zabawie, jednak pod uwagę mogłyśmy wziąć tylko te, które miałyśmy w całości przed sobą. Nie był to łatwy wybór. Sporo ciekawości, kreatywności, pomysł gonił pomysł! Każda osoba, każdy dzień wyzwania to zupełnie inne niepowtarzalne rysuneczki, które zestawione w całość tworzyły rewelacyjne małe "dzieła sztuki". Ciężki to był wybór... jednak po dłuższych obradach wspólnie wybrałyśmy jednego zwycięzcę i postanowiłyśmy wytypować dwa wyróżnienia.
| fot.Kasia z zenja.pl

.ZWYCIĘZCA

Miała być jedna nagroda, lecz niestety... Wasze rysunki nas zaskoczyły do tego stopnia, że postanowiłyśmy przyznać 2 dodatkowe upominki! Pierwsze miejsce przyznałyśmy Kasi "Antilight"! Byłyśmy pod wrażeniem kolorów, techniki oryginalnego podejścia do każdego z tematów i przede wszystkim zaangażowania, które przełożyło się na staranność wykonania malunków. Natomiast na drugi stopień podium wyróżniłyśmy Macieja F. oraz Gosię M. :­) Maciej zauroczył nas pomysłami i detalami, które ukrył w swoich historyjkach. Natomiast Gosia wpadła na świetny pomysł kolorystyczny! Konsekwentnie udało jej się stworzyć 20 zabawnych obrazków :­) 
Nagrodę w postaci drobnego upominku wyślemy pocztą. Gratulujemy!

Miejsce I | Kasia z Antilight

Wyróżnienie I | Maciej F.

Wyróżnienie II | Gosia M.


.SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA

Pragniemy jeszcze szczególnie podziękować Nianiębloguje i Natalię Ć. za stały doping i udzielanie się na Instagramie! 

     

.DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ

Wszystkim pozostałym zacnym uczestnikom również dziękujemy z całego serca! Mamy nadzieję, że Wam również dużo radości przyniosło tworzenie, co nam oglądanie i podziwianie!

.GRATULACJE i PODZIĘKOWANIA

Gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim, którzy brali udział w wyzwaniu. Dziękujemy również za nadesłanie do nas swoich prac.

.ANKIETA

Pamiętacie o ankietce? Oto link ankieta  klik!

You Might Also Like

Czytałeś już?