ilobahie - ja!,

20 dni kreatywności z wyzwaniem '20 days of doodling'!

10:20 ILOBAHIE Comments

Halo Halo! 

Jakie humory dopisują Wam w połowie wakacji? Wypoczęliście już czy dopiero wybieracie się na wymarzony urlop? :)
ILOBAHIE jeszcze przed urlopem, ale już niedługo... dosłownie za kilka dni i ja będę celebrować wakacyjny czas... :) Już nie mogę się doczekać! 
Kończy się już lipiec, a to oznacza, że do końca wakacji zostało ledwo ponad 30 dni. Czas wykorzystać go najlepiej jak tylko się da! Dlatego też... mam dla Wam ciekawą niespodziankę! :D Wspólnie z Kasią z zaprzyjaźnionego bloga zenja.pl przygotowałyśmy dla Was kreatywną zabawę/wyzwanie pt. '20 days of doodling', które przez dwadzieścia dni sierpnia będzie pobudzać Waszą wyobraźnię oraz pozwoli Wam kreatywnie rozpocząć dzień :)

| fot. ILOBAHIE

Kreatywność to podstawa!

Obydwie lubimy rysować, bazgrać i mazać po naszych notesach i szkicownikach. Czasami wychodzą nam przepiękne rysunki, a niekiedy nasze bazgroły nadają się tylko i wyłącznie do kosza. Nie poddajemy się jednak i systematycznie staramy się kreatywnie spędzać czas, np. Kasia przy porannej kawie spędza czas na 'bazgraniu' :) i tym samym dostarcza sobie codziennej dawki kreatywnego i twórczego działania! Ja spędzam kreatywnie czas na codziennym robieniu świetnych, w moim mniemaniu, zdjęć na Instagrama, które również pobudzają moją wyobraźnię i dzięki którym uczę się robienia coraz to lepszych ujęć. Dlatego też wyzwanie, które przygotowałyśmy polega właśnie na dostarczeniu sobie codziennej dawki kreatywności, która pobudzi Was do dalszego działania!

| fot. ILOBAHIE

Ale o co chodzi?

Wyzwanie '20 days of doodling' zaczyna się 3. sierpnia br. i trwać będzie całe 20 dni (tylko w dni powszednie, w weekendy odpoczywamy! ;)), a zakończy się 28. sierpnia br. Wyzwanie polega na codziennym poświęceniu kilku chwil na narysowanie jakiegoś przedmiotu, który zaplanowałyśmy na dany dzień. Szablon do pobrania poniżej. Pamiętajcie, że nie oczekujemy nie wiadomo jakich dzieł sztuki, tylko Waszych, płynących z serca niewielkich rozmiarów rysunków i bazgrołów, które chodź odrobinę będą przypominały tematy przez nas zadane :) Do stworzenia małego rysunku nie potrzeba Wam nic więcej poza własną wyobraźnią i czegoś do pisania, lub rysowania! Dlatego też razem z Kasią liczymy, że z wielką radością dołączysz do naszej zabawy i wspólnie z nami będziesz kreatywnie spędzać czas.

| fot. ILOBAHIE
Przygotowałyśmy specjalny hashtag, który ułatwi nam podglądanie się nawzajem i dodatkowo jego zawartość będzie nas inspirować.

Hashtag działać będzie na Instargramie ← oraz Facebooku ← można kliknąć w słowo Twojej ulubionej społeczności, które jest podlinkowane i podejrzeć, co z Zenją tworzymy :) ILOBAHIE i ZENJA będziemy codziennie wrzucały swoje rysunki, aby pomóc Wam przełamać lody i zachęcić do wspólnej zabawy :)

Mamy w planach nagrodzić najciekawszą pracę upominkiem :) Pod uwagę weżmiemy tylko te prace, które do nas prześlecie pod koniec wyzwania drogą mejlową, czyli do 1. września br. (punkt 7, 8 i 9 poniższego regulaminu).

Plakat do pobrania:

Plakat A4 do ewentualnego pobrania i udostępniania | design by ILOBAHIE

Szablon z tematami do pobrania:

Szablon A4 do ewydrukowania | design by ILOBAHIE

mini regulamin '20 days of doodling'

1. Wyzwanie rozpoczyna się 3.08.2015 r., a kończy 28.08.2015 r. 
2. Każda osoba posiadająca aparat/skaner oraz komputer/urządzenie mobilne może wziąć udział w wyzwaniu. 
3. Wymagany jest również samodzielny wydruk szablonu A4 na podstawie pliku udostępnionego przez nas.
4. Uprasza się o samodzielne rysowanie. 
5. Jeśli macie ochotę pisać o wyzwaniu i nim się dzielić, to prosimy o podlinkowanie do naszych fanpejdży: 
Można też udostępnić nasz plakat. 
6. W trakcie trwania wyzwania można publikować swoje efekty na blogu, facebooku i instagramie wraz z hashtagiem: #izdoodling 
7. Aby wziąć udział w wygranej, trzeba zeskanować (ewentualnie zrobić zdjęcie) wypełnioną kartkę i przesłać na adres: ilobahie.art@gmail.com
8. Termin nadsyłania pracy: 1.09.2015r. 
9. Wygrywa najciekawszy projekt wg. ILOBAHIE i ZENJI. 
10. Ogłoszenie wyników nastąpi 7.09.2015r. 
11. Mamy prawo do opublikowania na naszych blogach i w mediach społecznościowych zdjęć nadesłanych prac wraz z podaniem imienia/pseudonimu lub ewentualnie nazwy bloga właściciela pracy. 
12. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian do niniejszego regulaminu. Jeśli je wprowadzimy, to informacja pojawi się na naszych blogach.

'20 days of doodling' na wakacjach!

Ja swoje '20 days of doodling' rozpocznę na urlopie :) Codziennie po porannej jodze na plaży przy wschodzie słońca, na który uwielbiam chodzić, pisałam o tym rok temu w poście Wakacje ILOBAHIE... przyjdzie czas na herbatkę ze śniadaniem na tarasie i poranne szkicowanie... następnie postaram się dzielić z Wami swoim bazgraniem na Instargramie. Nie zapomnijcie go zaobserwować:)

| fot. ILOBAHIE

| fot. ILOBAHIE

| fot. ILOBAHIE

| fot. ILOBAHIE

| fot. ILOBAHIE

| fot. ILOBAHIE 
Nie ma znaczenia czy umiesz malować i rysować - wystarczy, że umiesz bazgrać!
Nie ma znaczenia, czy jesteś już po urlopie, w trakcie czy przed - wystarczy, że chcesz kreatywnie 'przeżyć' sierpień!
Nie ma znaczenia, czy pracujesz, czy siedzisz w domu - wystarczy, że chcesz, aby każdy Twój dzień rozpoczynał się od kreatywnego poranka!
Nie na znaczenia czy będziesz rysować i bazgrać rano czy wieczorem - wystarczy, że będziesz to robić w ogóle!
Do dzieła! :)
Tak więc, możesz rysować przy porannej kawie, przy drugim śniadaniu, w przerwie w pracy czy przy łóżku zanim pójdziesz spać! Pora nie ma znaczenia... liczy się chęć i wspólna zabawa! Do zobaczenie w hashtagach :P

You Might Also Like

Czytałeś już?