filozofia,

ZEN white

15:02 ILOBAHIE Comments


ZEN white

Czym jest filozofia zen i czy aby na pewno jest dla Ciebie?
W ostatnim poście o Wnętrzach ZEN pisałam o spokojnym umyśle, kontrolowaniu procesu myślenia, przyswajaniu koncepcji i ogólnie o filozofii, którą się kieruję. Do zilustrowania treści wybrałam zdjęcia, które wg. mnie są idealne do zrozumienia istoty zen. 
Czytelnicy w komentarzach pod tekstem o wnętrzach zen postanowili wyrazić swoją opinię twierdząc (zresztą słusznie), że zen nie jest dla każdego i, że nie umieliby się odnaleźć w takich pustych przestrzeniach. Mimo wszystko postanowiłam podjąć próbę przekonania Was do wnętrz urządzonych wg. zasad filozofii zen i pokazać Wam, że nie wygląda to tak strasznie jak w pierwszym artykule... :)
Większość przykładów jest mniej lub bardziej w charakterze zen, jednak wszystkie emanują spokojem, który jest charakterystyczny dla tej filozofii.

I na koniec nowoczesne i minimalistyczne mieszkanie, które urządzone wg. zasad zen z pewnością przypadnie Wam do gustu :)


Liczę i tym razem na Wasze komentarze w celu podjęcia ciekawej dyskusji :)_____________________

źródło zdjęć: deavita.fr, ontrus.com, gurukoala.com, naturambiances.com, virtuhouse.com, nordicdesign.ca, fancycribs.com, homesdir.net, melbournerealestate.com.au, housedecors.net, homesplan.net, home-designing.com.


      


You Might Also Like

Czytałeś już?