malarstwo ILOBAHIE,

Garden party

21:30 ILOBAHIE Comments

Garden party

Dziś spędziłam bardzo przyjemnie dzień...
W dniu wczorajszym (w ostatniej chwili) kurier niespodziewanie dostarczył mi przesyłkę... w której było zaproszenia na Garden Party z JYSK. Pomyślałam... milusio! :)


Z kilku względów mimo pogody, która się dziś nie popisała postanowiłam spędzić ten dzień miło i przyjemnie... i wybrałam się na spotkanie.

Prezentacja mebli ogrodowych bo tego dotyczyło spotkanie z przedstawicielami JYSK odbyła się w skromnym gronie, ale jakże przyjemnym i ciepłym. 

W wielkim namiocie można było zapoznać się z ciekawymi meblami ogrodowymi, które do dnia jutrzejszego w ramach TYGODNIA MEBLI OGRODOWYCH są przecenione od 20 - 50%. 


Ja zauroczyłam się w szarych siedziskach ELVERUM (zdjęcie poniżej). Krzesła wykonane z petanu i stali oraz przyozdobione piękną poliestrową szarą, podłużna poduszką. Petan jest materiałem syntetycznym. W przeciwieństwie do naturalnej wikliny, poliwiklina jest wykonana z materiałów syntetycznych. Meble z petanu są odporne na wszystkie warunki pogodowe, dlatego są idealne w krajach, w których pogoda jest zmienna. Idealne!


Asortyment JYSK można znaleźć w każdym sklepie stacjonarnym lub w sklepie online.Oczywiście nie obeszło się bez drobnych zakupów, które być może niebawem Wam zaprezentuję :) 
Tak więc... polecam wszystkim spacer do JYSK i sprawianie sobie przyjemności, tak jak zrobiłam to dziś ja! :)

You Might Also Like

Czytałeś już?