Dyskusja o wnętrzach,

Zaproszenie do Dyskusji o Wnętrzach...

10:00 ILOBAHIE Comments

Ten post... to zaproszenie!
... zaproszenie do Dyskusji o Wnętrzach...

Czy architektura wnętrz jest sztuką? Czy aranżowanie przestrzeni jest sztuką? Jakie uczucia wzbudza w nas design z przeszłości, a jakie ten nowoczesny? Czy przebywanie we wnętrzach kolorowych dobrze wpływa na nasze samopoczucie? To tylko przykładowe pytania, jakimi - w ciągu kilku najbliższych miesięcy - będę chciała sprowokować Was do Dyskusji o Wnętrzach..., która będzie próbą zebrania opinii czytelników na temat architektury wnętrz. Planuję cykl publikacji, poprzez które chciałabym, zachęcić wszystkich miłośników urządzania i aranżowania wnętrz do wspólnej rozmowy o tym, co modne, ładne i brzydkie, ale również o tym, jak wnętrze wpływa na człowieka.

          

Tak więc... zapraszam Wszystkich Czytelników ILOBAHIE na serię moodboardowych 'obrazowych' inspiracji wnętrzarskich, które co tydzień będę publikowała własnie na tym blogu. Chciałabym nakłonić Was do dyskusji na tematy związane z każdą prezentacją! :)

Raz w tygodniu, w sobotę, zawsze o 10.00 będziecie mogli zobaczyć tu coś innego i stawić temu czoła. Pierwsza odsłona już 2 maja br. :)

W kilku słowach i kilku pytaniach (być może retorycznych), co tydzień będę podejmowała próbę zwrócenia Waszej uwagi na tematy związane z szeroko rozumianymi wnętrzami, którym warto się przyjrzeć i ewentualnie znaleźć dla nich miejsce w Waszym "świecie". Każda inspiracja będzie miała - bardziej lub mniej - rozbudowany wątek tematyczny​. Może się zdarzyć, że moje inspiracje dla niektórych będą zbyt monotematyczne, a dla innych wręcz nudne... :) Właśnie o to mi będzie chodziło, aby wzbudzić emocje i sprowokować do dyskusji :)​

Instrukcja jak Dyskutować o Wnętrzach...

1. Wszystkie moodbordy będą przedstawione w ten sam sposób, co z pewnością ułatwi Wam odnalezienie posta do 'Dyskusji o Wnętrzach...' wśród innych.
2. Chciałabym, abyście potraktowali każdą inspirację jak 'obraz' czy 'kolaż' zawieszony na ścianie i postarali się odpowiedzieć chociaż na jedno z kilku pytań zadanych pod każdym moodbordem lub postawili sobie zupełnie inne.
3. Dyskusja o Wnętrzach... będzie miała sens tylko wtedy, gdy zostawicie komentarz, a ktoś inny będzie mógł na niego zareagować i przedstawić swoje zdanie.


          

Zachęcam do Dyskusji o Wnętrzach... i do wspólnej zabawy 2 maja (sobota) o 10.00 :)

You Might Also Like

Czytałeś już?