dekoracja do wnętrza,

Torba, którą pokochasz!

17:02 ILOBAHIE Comments

Niebieska torba ikea

Torba, którą pokochasz!

Ostatnio przeczytałam o ciekawej zmianie, na jaką wpadli duńscy projektanci Herman Cph. Zapewne wielu z Was zna duże żółte lub niebieskie torby IKEA Frakta, które można zakupić za grosze w sklepie i zabrać za sobą do domu! ...a gdyby tak...

...zamienić te niezastąpione ze względów praktycznych niebieskie 71l torby, które większość z nas wykorzystuje podczas przenoszenia ciężkich i nieforemnych przedmiotów na torbę, która swoim nowoczesny i minimalistycznym wyglądem będzie przypominać designerski projekt, który spokojnie mogłaby być reprezentantem nie jednej znanej marki? 
nowy design torba ikea
IKEA Frakta dzięki Herman Cph przekształci się w ładniejszą, ciekawszą i designerską rzecz, którą bez żadnych oporów będziemy chcieli używać na co dzień.
Nowa torba posiada ten sam fason i te same wymiary. Jedyną rzeczą jaka ją wyróżnia jest szlachetny materiał, z którego została wykonana oraz nowością są tutaj skórzane uchwyty, które pięknie komponują się z materiałem i na których nie widnieje rzucające się w oczy logo marki. Całość jest nowoczesna, minimalistyczna i przede wszystkim nie widać z odległości kilometra, że to torba słynnej szwedzkiej marki sprzedającej meble.
Nowy produkt IKEA torba materiałowa
Jest jeszcze jedna różnica, która być może wpłynie na zdanie wielu "niezadowolonych" klientów - mianowicie cena. O ile za niebieską Fraktę zapłacimy niecałe 2 PLN, tak za nowiutką materiałową Fraktę "premium" zabulimy już 125 USD. Różnica spora, jednak dobre projekty są w cenie i w dobre projekty warto inwestować :)

Herman Cph.

Herman Cph
Sama zakupiłabym sobie dwie takie torby. Dlaczego dwie? Bo już tak mam :) - to co mi się podoba, jest wygodne, dobre jakościowo i funkcjonalne zasługuje na to abym miała taką rzecz, przedmiot jak najdłużej. W moim przypadku najczęściej są to buty, bluzki, spodnie dresowe, w których dobrze się czuję czy bielizna - wielu moich znajomy zawsze się dziwi, że w sklepie biorę większość rzeczy po dwie, trzy a czasami nawet po 6 sztuk tego samego - w przypadku tej torby czuję, że byłoby podobnie :) Uważam, że to praktyczny przedmiot nie tylko do użytku w domu, ale również do innych celów, jak chociażby zakupy w supermarkecie. Myślę, że zmiana ta spodoba się "pokoleniu IKEA" w szczególności, gdy wygląda tak jak wygląda :)

Co sądzą czytelnicy ILOBAHIE o tej zmianie?

zdjęcia dzięki uprzejmości: natemat.pl, fpiec.pl.

You Might Also Like

Czytałeś już?