giveaway,

Giveaway a mug with(out) tea

00:52 ILOBAHIE Comments

kubek na stole obok książki i wazonu

Giveaway a mug with(out) tea

Jesienne wieczory coraz chłodniejsze! A co nas tak rozgrzewa, gdy w ręce zimno, a po plecach przechodzi zimny dreszcz … tak, tak kubek gorącej herbaty!

Właśnie dlatego, że uwielbiam herbatę, a z mojego kubka smakuje wyśmienicie ;) postanowiłam sprezentować jeden komuś z Was. Poczuj herbaciane chwile przyjemności wspólnie z ILOBAHIE.Zasady konkursów zapewne większość z Was zna - zasady poniżej. Konkurs jednocześnie odbywa się w 4 miejscach – tutaj, na fb ILOBAHIE na stronie magazynu ILOBAHIE CREATIVE oraz na fb ILOBAHIE CREATIVE.


Nagroda:

Biały kubek z autorskim nadrukiem marki ILOBAHIE o wartości 33 PLN
wykonanie: ceramika
rozmiar: 8 x 9 cm
pojemność: 300 ml

blog o wnętrzach

blog wnetrzarski

Aby wziąć udział w konkursie powinieneś:

1. w komentarzu pod tym postem napisać który produkt marki ILOBAHIE podoba Ci się najbardziej - Jeżeli bawisz się na fb to komentarz wpisz pod postem z konkursem
2. polubić, o ile jeszcze tego nie zrobiłeś ILOBAHIE i ILOBAHIE CREATIVE – osoby nie posiadające facebooka mogą pominąć ten punkt :)
3. udostępnij baner konkursowy na swoim blogu z linkiem do tego posta i/lub facebooku – wszystko zależy gdzie się bawisz :)
4. osoby anonimowe proszone są o pozostawienie adresu email
5. będzie mi miło jeżeli zaobserwujesz ILOBAHIE i ILOBAHIE CREATIVE.

blog o wnętrzach

Dodatkowo!

Wszystkie produkty ILOBAHIE na DaWadna.pl są tańsze o 5% (przy zamówieniu za minimum 30 PLN) dla każdego przez cały listopad czyli okres trwania konkursu. Wystarczy wpisać hasło „ILOBAHIEdesign”.
blog o wnętrzach

Wyniki konkursy zostaną ogłoszone w pierwszym tygodniu grudnia :)

To zaczynamy! Czyj komentarz pojawi się jako pierwszy? ;)

You Might Also Like

Czytałeś już?