dekoracja do wnętrza,

Białe dynie

20:35 ILOBAHIE Comments

Białe dynie

Białe dynie

Dekoracje, dekoracje…
blog o wnętrzach

Co można napisać o białych dyniach? To, że są ładne, czyste, mają ciekawą formę i pasują prawie do każdego do wnętrza. Dynie w kolorze białym potrafią być drogie i pożądane w okresie jesiennym przez wiele osób, które chcą ozdobić swoje wnętrza, ogrody czy schody przed domem. 

Kilka dni temu pokazywałam Wam moje dekoracje z wykorzystaniem dyni ozdobnej, które są równie piękne jak te, które dziś Wam pokazuję.

Dzisiejszy post potraktuję baaaaardzo leniwie :) i pokażę Wam tylko inspiracje w postaci zdjęć.
To zaczynamy!
    

Białe dynieBiałe dynie na stoleDekoracje stołu

Jesienne dekoracje wnętrza___________________________
Źródło fotografii: thriftyandchic.com, beyootiful.tumblr.com, getcottage.blogspot.co.uk, etsy.com, cinnamonautumn.tumblr.com, dontwasteyourhomemaking.com, theweddingdesigner.blogspot.com, pinterest.com, amyhowarddaily.com, craftberrybush.com, katiesrosecottagedesigns.com, whiteflowerfarmhouse.blogspot.com, honeycombcreativeco.blogspot.com, white-living.blogspot.nl, 52flea.blogspot.com, stonegable.blogspot.com, stylemepretty.com, shabby-look.blogspot.com, frokeniknopp.blogspot.ca, dustyluinteriors.blogspot.com, flickr.com, craftberrybush.com, decor.blogspot.com, wedding-weddingwindow.com, lebutiksofie.blogspot.com, thewhitebuffalostylingco.com.

You Might Also Like

Czytałeś już?