ILOBAHIE.art - marka!,

Industrialne męskie wnętrze

17:57 ILOBAHIE Comments

wnętrze z dużą przestrzenią i dużymi oknami

Industrialne męskie wnętrze

Ciężkie, ciemne i ponure jednak przyjemne i mile. Przytulne, domowe i ciepłe, czyli wnętrza w męskim wydaniu.

Wnętrze dla mężczyzny zdecydowanie ciężej urządzić niż wnętrze dla kobiet czy całych rodzin. Mężczyznom wydaje się, że mają mniej potrzeb niż kobiety (nic bardziej mylnego!) z czym wiąże się mniejsza ilość przedmiotów, które gromadzi w domu. Mężczyźni lubią prostotę i wygodę – chyba z lenistwa. Otaczają się tylko tymi przedmiotami, których potrzebują do codziennej egzystencji– reszty w ogóle nie zauważają. Niestety w dalszym ciągu ciężko mi to pojąć! Podejrzewam, że wychodzą również z założenia, że mniej przedmiotów to mniej sprzątania.

Ciemne mieszkanie w lofcieWnętrze w styku industrialnymEnętrze ze starymi szafkami

Kobiety są estetkami. My kochamy urządzać, dekorować i zmieniać. Mężczyzna nie lubi zmian, wydaje mu się, że przemeblowanie i przesunięcie kanapy o 10 cm całkowicie zmienia jego świat i bytowanie. Co gorsze musi się na nowo dostosować do nowego układu…ehh…

Ściany z cegły w lofcieIndystrialne wnetrze z cegły czerwonejKuchnia w stylu industrialnym

Męskie wnętrze industrialne jest ciężkie i ciemne. Wyposażone w wiele sprzętów elektronicznych, koniecznie w kanapę również ciężką i w ciemnym kolorze. W takim pomieszczeniu można też znaleźć przedmioty, które dostały drugą szansę, pochodzą z recyklingu bądź po prostu są w delikatny sposób postarzane.

Skórzana kanapda w tylu skandynawskimMetalowe industroialne mebleWnetrze w odcieniach brązu

Historia stylu industrialnego

Styl industrialny nazywany również stylem przemysłowym swoje początki miał w latach ’50 ubiegłego wieku w Nowym Jorku. W Polsce moda na lofty pojawiła się w latach ’90 XX wieku i trwa do dnia dzisiejszego, jednak sposób ich urządzania nieco się zmienił.

Industrialne wnetrzeblog o wnętrzachblog o wnętrzach

Charakterystyka męskiego wnętrza w stylu industrialnym

- duże powierzchnie
- ciemna kolorystyka
- ciężkie metalowe elementy
- meble przypominające starocia
- wytarte skórzane kanapy
- meble z zużytego drewna

Redał na książki z cienkimi rurkamiBlog wnętrzarskiKsiążki na industrialnym regale

ILOBAHIE w TREND BOOK

W tegorocznym Trend Book wydawanym przez portal Pakamera.pl możecie znaleźć wytwory marki ILOBAHIE. Spośród wielu przedmiotów, które można zakupić na tym portalu to właśnie mój kubek został wybrany jako rzecz ”must have” :)

blog o wnetrzachmagazyn o wnętrzach

handmadeKubek ILOBAHIE

Kubek ILOBAHIEblogi o wnętrzach

Kubek można zakupić o tu.

Charakterystyka wnętrza industrialnego
1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 kubek ILOBAHIE, 7, 8, 9.
Wszystkich zainteresowanych takimi wnętrzami zachęcam do odwiedzenia Domoteki, w której z pewnością znajdziecie elementy wyposażenia wnętrza industrialnego.

Wnętrza na bloguWielki zegar wkuchniKrzesła na blogu o wnętrzach

Komoda drewnianaz szufladamiMeble industrialneMeble industrialne na blogu o wnętrzach

Podobają mi się takie wnętrza, chociaż nie jestem przekonana czy czułabym się w nich dobrze na co dzień. Uważam, że wiele przedmiotów, które kojarzone są ze stylem skandynawskim są pochodzenia industrialnego. Wszystkie metalowe koszyki, stoły na kółkach, metalowe szafki i regały czy metalowe krzesła są niczym innym jak przedmiotami w stylu industrialnym.
Magazyn o wnętrzach
___________________________

Źródło fotografii: kobietawielepiej.pl, momtoob.com, onekingslane.com, domidizajn.jutarnji.hr, inspirationhut.net, dyzpol.pl, piraan.com, arch.blox.pl, look.blogspot.com, ambients.net, bloodandchampagne.com, theglitterguide.tumblr.com, flickr.com, freundevonfreunden.com, shabbychicinspired.blogspot.com, lacquerandlinen.com, thegiftsoflife.tumblr.com, modenus.com,  odome.com.ua, svpply.com, decoradvisor.net, shelterness.com.

You Might Also Like

Czytałeś już?