ILOBAHIE CREATIVE MAGAZINE,

Magazyn o wnętrzach, sztuce i designie - ILOBAHIE CREATIVE

16:52 ILOBAHIE Comments

okładka gazety o wnetrzach i designie ILOBAHIE CREATIVE

Nowy magazyn o wnętrzach, sztuce i designie - ILOBAHIE CREATIVE

Wreszcie udało mi się stworzyć coś, co planowałam od dawna i wreszcie mogę z wielką radością Was poinformować, iż marka ILOBAHIE wydaje elektroniczny (na razie:) miesięcznik o wnętrzach, sztuce i designie. Magazyn będzie widniał pod nazwą ILOBAHIE CREATIVE


Magazyn ILOBAHIE CREATIVE powstał z nieustającej pasji do aranżacji wnętrz, sztuki i designu. Zawsze marzyłam o wydawaniu swojego pisma poświęconego kreatywnemu dekorowaniu wnętrz czy aranżowaniu przestrzeni – i wiecie co… cieszę się, że udało mi się spełnić kolejne moje marzenie!

W magazynie będziecie mogli przeczytać o tematach, które nie będą publikowane na blogu ILOBAHIE lub będą pojawiały się tylko w formie zapowiedzi kolejnych numerów magazynu ILOBAHIE CREATIVE.

okładka miesięcznika o wnętrzach


Zamawiając prenumeratę decydujecie się na kreatywne chwile relaksu z ILOBAHIE CREATIVE, która pomogą Wam zrozumieć jak w łatwy, szybki i ciekawy sposób odmienić Wasze wnętrza. ILOBAHIE CREATIVE to solidna dawka wiedzy podparta bogatą dokumentacją fotograficzną, która pobudzi Wasze zmysły i przeniesie w świat, w którym to Wy staniecie się dekoratorami Waszych przestrzeni.

Dodatkowo w każdym numerze będzie sekcja poświęcona tematyce designu. Cała seria będzie widniała pod nazwą „Stary design w nowym stylu”. To wspaniałe jak projekty z lat ’50 czy ’60 świetnie odnajdują się w świecie XXI wieku. Będziecie mogli poznać projektantów, którzy stoją za tymi niesamowitymi ponadczasowymi projektami.

Ponadto każda osoba, która zapisze się na bezpłatną prenumeratę ILOBAHIE CREATIVE stanie się w posiadaniu 5% rabatu na produkty ILOBAHIE na platformie DaWanda.pl

Na prenumeratę możecie zapisać się już teraz – wystarczy, że klikniecie tutaj lub na zdjęcie poniżej: 


Magazyn ILOBAHIE CREATIVE będzie dystrybuowany od czerwca 2014r. w postaci biuletynu elektronicznego. Aby swobodnie otwierać magazyn, który zapisany jest w formacie .pdf  należy posiadać zainstalowany na swoim komputerze, tablecie czy telefonie program Adobe Acrobat, bądź inny, który odtwarza pliki w tym formacie.
cytat o prenumeracie wnętrz
Myślę, że wymieniłam wystarczająca ilość korzyści, które płyną z prenumeraty magazynu o wnętrzach, sztuce i designie. Nic tylko zamawiać i sprawdzać emaila!

You Might Also Like

Czytałeś już?