dekoracje handmade,

Wielkanocne pisanki DIY

08:27 ILOBAHIE Comments

dekoracje jajek

Wielkanocne pisanki DIY

Święta Wielkanocne już niedługo, a jak Twoje postępy w poszukiwaniu świątecznych inspiracji?

Sklepy aż kipią od wielkanocnych pisanek, zajączków i kurczaczków, czyli gotowych elementów dekoracyjnych, które nie zawsze są w Twoim guście albo zwyczajnie nie pasują do Twojego mieszkania. 


świąteczne dekoracje

W sieci natomiast można znaleźć niesamowicie piękne dekoracje, które pobudzą Twoją kreatywność i zachęcą do stworzenia czegoś, co dostarczy Tobie i być może Twojej rodzinie więcej endorfin. Już za kilka dni będziesz mógł zobaczyć inne dekoracje  świąteczne, które przygotowałam dla Ciebie. Znajdą się też takie, które będą do pobrania.

pisanki DIY

Satysfakcja tworzenia czegoś z niczego jest ogromna, dlatego zachęcam do stworzenia w tym roku pisanek, które będą wyróżniały się na tle innych, zwykłych jajek poobklejanych kalkomanią. 

jajka wielkanocne

Ostatnio podczas szukania inspiracji, co prawda na inny temat, napotkałam na piękne pisanki, którymi chcę się z Tobą podzielić. Pokażę Ci pomysły, które spowodowały, iż postanowiłam pójść do sklepu i zakupić kilka drobiazgów do stworzenia dekoracji świątecznych i nie tylko. 

Pisanki, które prezentuję nie wymagają dużego nakładu pieniężnego. Wystarczy zebrać kilka narzędzi, które zapewne każdy ma w domu. Mowa tu o nożyczkach, taśmie klejącej, serwetkach, mazakach kolorowych, kleju i ewentualnie drukarce, która ułatwi wycięcie szablonu i stworzenie wspaniałych indywidualnych pisanek staje się proste.Wszystkim kreatywnym i zaangażowanym gratuluję. Koniecznie powinieneś zostawić komentarz :)
___________________________

źródło fotografii: wmaju2.blogspot.com, designsekcja.pl, gumberry.com.pl, pinterest.com, stylowi.pl, gumberry.com.pl, dekorella.hu, dobreprojekty-blog.blogspot.com, zwierciadlo.pl, kokopelia.pl, jesienna.pinger.pl, scraperka.blogspot.com, blogiwnetrzarskie.pl.

You Might Also Like

Czytałeś już?